$185.00
or 4 payments of $46.25 with
Info
MITSUBISHI TRITON LEFT GUARD
MR, NON FLARED, W/ REPEATER LAMP TYPE
SUITS MODELS 11/2018 TO 2023
All Panel items are Pickup only
This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control
THIS PART IS USED
Ref: #486624 (#TMP-1872025) - vstock#VA13023
| SKU | 486624 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 1.440m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.720m |
| Assembled Length | 0.720m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 1.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review