or 4 payments of $35.75 with
Info
 MITSUBISHI TRITON CHALLENGER, LEFT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
2WD, ABS TYPE
SUITSÂ TRITONÂ ML-MN-MQÂ Â MODELS 07/2006 TO 10/2018
SUITS CHALLENGERÂ KH/PB-PC MODELS 12/2009 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #490949 (#TMP-1884874) - vstock#VA13226
| SKU | 490949 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review