or 4 payments of $33.00 with
Info
MITSUBISHI TRITONÂ 6G74Â 3.5Â PETROL ML, LEFTÂ ROCKER COVER
SUITS MODELS 07/2006 TO 08/2009
THIS PART IS USED
Ref: #498179 (#TMP-1902247) - vstock#VA13439
| SKU | 498179 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review