or 4 payments of $106.25 with
Info
MITSUBISHI PAJERO SPORT QE, LEFT DOOR MIRROR
EXCEED, CHROME, W/ CAMERA TYPE
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 10/2019
THIS PART IS USED
Ref: #487367 (#TMP-1870281) - vstock#VA12997
| SKU | 487367 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review