or 4 payments of $23.00 with
Info
Mitsubishi Pajero Sport Challenger, Right Rear Caliper
Suits Pajero Sport Qe-Qf Models 10/2015 To 2024
Suits Challenger Pa Models 09/2000 To 06/2006
THIS PART IS USED
Ref: #484534 (#TMP-1862420) - vstock#VA12881
| SKU | 484534 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review