or 4 payments of $35.75 with
Info
MITSUBISHI PAJEROÂ QEÂ PAJERO SPORTÂ LEFT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #484555 (#TMP-1862465) - vstock#VA12881
| SKU | 484555 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review