or 4 payments of $29.50 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NP, RIGHT TAILLIGHT IN BUMPER
SUITS MODELS 11/2002 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490160 (#TMP-1880880) - vstock#VA13208
| SKU | 490160 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review