or 4 payments of $29.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NP, LEFT REAR WHEEL ARCH FLARE
SUITS MODELS 11/2002 TO 09/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490172 (#TMP-1880903) - vstock#VA13208
| SKU | 490172 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 1.270m |
| Shipping Height | 1.270m |
| Shipping Length | 1.270m |
| Assembled Length | 1.270m |
| Assembled Height | 1.270m |
| Assembled Width | 1.270m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review