or 4 payments of $35.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM, RIGHT TAILLIGHT IN BODY
(CHROME SURROUND TYPE)
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2002
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1889095 - vstock#VA13241
| SKU | TMP-1889095 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review