or 4 payments of $29.50 with
Info
MITSUBISHI PAJERO  NM,  RIGHT TAILLIGHT IN BODY
COLOURED SURROUND TYPE
SUITS MODELSÂ Â 05/2000 TO 10/2002
THIS PART IS USED
Ref: #498178 (#TMP-1902241) - vstock#VA13439
| SKU | 498178 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review