or 4 payments of $31.25 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP, LEFT REAR TAILGATE GARNISHÂ
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #493735 (#TMP-1889106) - vstock#VA13241
| SKU | 493735 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review