or 4 payments of $35.75 with
Info
Mitsubishi Pajero Nm-Np, Left Front Hub Assembly
Abs Type,
Suits Models 05/2000 To 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490143 (#TMP-1880916) - vstock#VA13208
| SKU | 490143 |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review