or 4 payments of $45.00 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP 3.2 4M41, AIR COND COMPRESSOR
SUITS MODELS 05/2000 TO 09/2006
THIS PART IS USED
Ref: #490107 (#TMP-1880868) - vstock#VA13208
| SKU | 490107 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review