$295.00
or 4 payments of $73.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM, BONNET
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2002
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1902213 - vstock#VA13439
| SKU | TMP-1902213 |
| Shipping Weight | 22.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 1.500m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review