or 4 payments of $57.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO NM-NP 3.5/3.8 PETROL, RIGHT EXHAUST MANIFOLD
(NON EGR TYPE)
SUITS MODELS 05/2000 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref #495512 - vstock#VA11387
| SKU | 495512 |
| Shipping Weight | 10.2000kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.330m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review