$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
Mitsubishi Pajero 3.5 Petrol Mn-Np, Air Flow Meter
Suits Models 05/2000 To 09/2006
THIS PART IS USED
Ref: #498157 (#TMP-1902226) - vstock#VA13439
| SKU | 498157 |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review