or 4 payments of $42.75 with
Info
MITSUBISHI OUTLANDER ZK-ZL, P/N 4670B231 ABS PUMP
 NON ACTIVE EMERGENCY BRAKING TYPE
SUITS MODELSÂ 01/2015 TO 07/2021
THIS PART IS USED
Ref: #491144 (#TMP-1877070) - vstock#VA13123
| SKU | 491144 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review