or 4 payments of $35.75 with
Info
MITSUBISHI OUTLANDER ZJ-ZL, LEFT FRONT DRIVESHAFT
AWD, PETROL, 2.4
SUITS MODELS 11/2012 TO 07/2021
THIS PART IS USED
Ref: #491158 (#TMP-1876924) - vstock#VA13123
| SKU | 491158 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.860m |
| Assembled Length | 0.860m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review