or 4 payments of $343.75 with
Info
Mitsubishi Outlander Zg-Zh 2.4 Automatic, Rear Diff Centre
Suits Models 11/2006 To 10/2012Â
THIS PART IS USED
Ref #488337 - vstock#VA13103I
| SKU | 488337 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review