or 4 payments of $31.00 with
Info
MITSUBISHI LANCER AIRBAG MODULE SENSOR CLOCKSPRINGÂ CJÂ 8619A018Â AFTERMARKET
SUITS LANCER CLOCKSPRING, CF, 11/2015 TO 12/2017 SUITS LANCER CLOCKSPRING, CJ, 07/2007 TO 10/2015 SUITS PAJERO CLOCKSPRING, NS-NT-NW, 08/2006 TO 08/2014 SUITS PAJERO CLOCKSPRING, NX, 09/2014 TO 04/2021 SUITS OUTLANDER CLOCKSPRING, ZG, 11/2006 TO 09/2009 SUITS OUTLANDER CLOCKSPRING, ZH, 09/2009 TO 10/2012Â Â
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-3382
| SKU | P-3382 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review