or 4 payments of $95.50 with
Info
Mitsubishi Lancer Cj Pn 4670a717 Abs Pump
Suits Models 07/2007 To 10/2015
THIS PART IS USED
Ref: #493137 (#TMP-1892024) - vstock#VA13363I
| SKU | 493137 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review