$215.00
or 4 payments of $53.75 with
Info
MITSUBISHI LANCER CJ-CF, TRANSMISSION OIL COOLER
PETROL, 2.0, 4B11, NON TURBO,Â
SUITS MODELS 07/2007 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #498411 (#TMP-1905123) - vstock#VA13488I
| SKU | 498411 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review