or 4 payments of $38.50 with
Info
MITSUBISHI LANCER CJ-CF, LEFT REAR LOWER CONTROL ARM
(WITH SWAY BAR MOUNT TYPE)
SUITS MODELS 07/2007 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #493150 (#TMP-1892021) - vstock#VA13363I
| SKU | 493150 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review