or 4 payments of $27.00 with
Info
MITSUBISHI LANCER CJ 2.4 PETROL, LEFT REAR STRUTÂ
SUITS MODELSÂ 07/2007 TO 06/2010
THIS PART IS USED
Ref: #484142 (#TMP-1861785) - vstock#VA12619
| SKU | 484142 |
| Shipping Weight | 8.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Assembled Length | 0.560m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.220m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review