$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
MITSUBISHI L300 SJ-SK, STABILIZER BARÂ
SUITS MODELS 09/1994Â TO 2014
NOTES:
WITH LINK PINS AND BRACKETS,
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876616 - vstock#VA13120
| SKU | TMP-1876616 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review