$103.00
or 4 payments of $25.75 with
Info
MITSUBISHI L300  SJ-SK,  REAR DEMISTER SWITCH
SUITS MODELSÂ Â 09/1994 TO 12/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876635 - vstock#VA13120
| SKU | TMP-1876635 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Assembled Length | 0.240m |
| Assembled Height | 0.060m |
| Assembled Width | 0.170m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review