$114.00
or 4 payments of $28.50 with
Info
MITSUBISHI L300 SJ-SK, ASHTRAY
SUITS MODELS 09/1994 TO 2014
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1876595 - vstock#VA13120
| SKU | TMP-1876595 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review