or 4 payments of $51.50 with
Info
MITSUBISHI CHALLENGER KH/PB-PC, PAIR OF REAR COIL SPRINGS
SUITS MODELS 12/2009 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #492357 (#TMP-1887637) - vstock#VA13310
| SKU | 492357 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Assembled Length | 0.460m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review