or 4 payments of $123.75 with
Info
MITSUBISHI CHALLENGER  KH/PB-PC,  MANUAL GEARBOX
 4WD, DIESEL, 2.5, 1 SWITCH, W/ TRANSFER CASE
SUITSÂ Â MODELSÂ Â 11/2009 TO 12/2015
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS IS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS REPLACEMENT WARRANTY
Ref: #483907 (#TMP-1847752) - vstock#VA12831
| SKU | 483907 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.570m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.570m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review