or 4 payments of $16.25 with
Info
MITSUBISHI CHALLENGER KH/PB-PC, ENGINE BAY FUSE BOXÂ
SUITS MODELS 12/2009 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #490568 (#TMP-1879338) - vstock#VA13166
| SKU | 490568 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review