or 4 payments of $505.00 with
Info
MITSUBISHI ASX XA-XD, ENGINE COVER
PETROL, 2.0, 4B11, MIVEC/VVT
SUITS MODELSÂ 05/2010 TO 05/2019
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1836548 - vstock#VA12723I
| SKU | TMP-1836548 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review