or 4 payments of $28.25 with
Info
MITSUBISHI ASXÂ XA-XC, FRONT BUMPERÂ MAIN REINFORCEMENT
SUITS MODELS 05/2010 TO 05/2019
THIS PART IS USED
Ref: #489965 (#TMP-1878869) - vstock#VA13185
| SKU | 489965 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review