or 4 payments of $29.50 with
Info
MITSUBISHI ASX XA, RIGHT TAILLIGHT IN BUMPER REFLECTOR
SUITS MODELS 05/2010 TO 06/2012
THIS PART IS USED
Ref: #489984 (#TMP-1878957) - vstock#VA13185
| SKU | 489984 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review