or 4 payments of $27.00 with
Info
MITSUBISHI ASX, OUTLANDER, RIGHT REAR CALIPERÂ
SUITS ASX, XB-XD, MODELS 07/2012 TO 2024
SUITS OUTLANDER ZG-ZJ, MODELS 11/2006 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #475909 (#TMP-1832325) - vstock#VA12767
| SKU | 475909 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review