or 4 payments of $35.75 with
Info
MITSUBISHI ASX LANCER, RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
SUITSÂ ASX XA-XDÂ MODELS 05/2010 TO 2024
SUITS LANCER CJ-CF MODELS 07/2007 TO 12/2017
THIS PART IS USED
Ref: #487210 (#TMP-1873900) - vstock#VA13038
| SKU | 487210 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review