or 4 payments of $337.50 with
Info
MERCEDES CLA CLASS GLA CLASS B CLASS A CLASS , AUTO  TRANSMISSIONÂ
AWD, PETROL, 2.0, TURBO, 724.011 CODE
SUITSÂ CLA CLASSÂ Â C117Â CLA250Â MODELSÂ Â 02/2014 TO 01/2019
SUITSÂ GLA CLASSÂ Â X156 GLA250Â MODELSÂ Â 04/2014 TO 01/2020
SUITS BÂ CLASSÂ W246Â MODELSÂ Â 11/2014 TO 02/2019
SUITS AÂ CLASSÂ A250 SPORTÂ MODELSÂ Â 09/2012 TO 03/2018
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #496724 (#TMP-1885921) - vstock#VA13024
| SKU | 496724 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review