or 4 payments of $43.25 with
Info
 MERCEDES CLA CLASS  C117/X117,  CENTRE REAR SEAT BELT ONLY
SUITS MODELSÂ Â Â 09/2013 TO 01/2019
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1885999 - vstock#VA13024
| SKU | TMP-1885999 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review