or 4 payments of $22.00 with
Info
MERCEDES C CLASSÂ Â W205/S205, SIDE SKIRT ASSY
STANDARD TYPE
SUITS MODELSÂ Â 06/2014 TO 09/2021
NOTES:
WITH BOLTS AND BRACKETS
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1822277 - vstock#VA12560I
| SKU | TMP-1822277 |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review