or 4 payments of $25.00 with
Info
MERCEDES C CLASS W205, LEFT REAR OUTER DOOR HANDLE
SUITS MODELS 06/2014 TO 07/2018
THIS PART IS USED
Ref: #486797 (#TMP-1822417) - vstock#VA12560I
| SKU | 486797 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.290m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review