or 4 payments of $32.50 with
Info
MERCEDES C CLASS W204/C204,  STEERING WHEEL
3 SPOKE, SQUARE BUTTON TYPE (MIDDLE SPOKE IS UP TO INNER CIRCLE)
SUITS MODELSÂ Â 05/2011 TO 01/2015
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELYÂ
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1874632 - vstock#VA13117
| SKU | TMP-1874632 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review