or 4 payments of $22.25 with
Info
 MERCEDES C CLASS RIGHT REAR TRAILING ARMÂ
 W205/S205/C205/A205, STANDARD TYPE,
SUITS MODELS 06/2014 TO 07/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1822300 - vstock#VA12560I
| SKU | TMP-1822300 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review