or 4 payments of $33.75 with
Info
MERCEDES C CLASS REAR PROP SHAFT
1.8, PETROL, W204/C204,
SUITS MODELS 05/2011 TO 01/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1874643 - vstock#VA13117
| SKU | TMP-1874643 |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.210m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 1.600m |
| Assembled Length | 1.600m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.210m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review