or 4 payments of $35.75 with
Info
MERCEDES C CLASS LEFT FRONT LOWER CONTROL ARM
NON AMG TYPE, C204/W204/S204,
SUITS MODELS 07/2007 TO 01/2015
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1874651 - vstock#VA13117
| SKU | TMP-1874651 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.420m |
| Assembled Length | 0.420m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review