or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDA MX30 DR,  AUTO TRANSMISSION
FWD, HYBRID MHEV, 2.0, 6 SPEED
SUITS MODELSÂ Â 11/2020 TO 2023
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1842529 - vstock#VA12571I
| SKU | TMP-1842529 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review