or 4 payments of $25.75 with
Info
 MAZDA CX8 LOWER TAILGATE GARNISHÂ
NON SMART KEY TYPE, KG,
SUITS MODELS 05/2018 TO 10/2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1873405 - vstock#VA12945
| SKU | TMP-1873405 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review