$338.00
or 4 payments of $84.50 with
Info
MAZDA CX8Â KG, RIGHT REAR DOOR
SUITS MODELSÂ Â 05/2018 TO 2023Â
SOLD AS SHELL ONLY.
GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 42M
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1873260 - vstock#VA12945
| SKU | TMP-1873260 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review