or 4 payments of $38.50 with
Info
 MAZDA CX8 KG, LEFT SIDE REAR COIL SPRING
SUITS MODELS 05/2018 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref: #494966 (#TMP-1873378) - vstock#VA12945
| SKU | 494966 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Assembled Length | 0.460m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review