or 4 payments of $50.25 with
Info
MAZDA CX8Â KGÂ FUEL PUMP
IN TANK, DIESEL, 2.2, SH-VPTR, BI-TURBO,Â
SUITS MODELS 05/2018 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1873286 - vstock#VA12945
| SKU | TMP-1873286 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review