$100.00
or 4 payments of $25.00 with
Info
MAZDA CX8 KG, BRAKE BOOSTERÂ
DIESEL, 2.2, SH-VPTR,Â
SUITS MODELSÂ 05/2018 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1873398 - vstock#VA12945
| SKU | TMP-1873398 |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.450m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.450m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review