or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDA CX8  KG, AUTO TRANSMISSION
FWD, DIESEL, 2.2, BI-TURBO
SUITS MODELSÂ Â 05/2018 TO 12/2023
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #494983 (#TMP-1873246) - vstock#VA12945
| SKU | 494983 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review